Türkiye maçını unutamayız

Fransa’nın Arnavutluk’u 4-1 yendiği mücadele sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Deschamps, “Türkiye maçını unutamayız, silemeyiz. O gece hiçbir şeyi doğru yapmadık.” dedi. Fransa Teknik Direktörü Didier Deschamps, 4-1 yendikleri Arnavutluk maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. “O GECE HİÇBİR ŞEYİ DOĞRU YAPMADIK” Deschamps, “Türkiye’de alınan yenilgi sonrası üst üste 2 maç kazanıldı. Oyuncuların reaksiyonundan memnun […]
MİLLİ TAKIM - 8 Eylül 2019 16:56 A A

Fransa’nın Arnavutluk’u 4-1 yendiği mücadele sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Deschamps, “Türkiye maçını unutamayız, silemeyiz. O gece hiçbir şeyi doğru yapmadık.” dedi.

Fransa Teknik Direktörü Didier Deschamps, 4-1 yendikleri Arnavutluk maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“O GECE HİÇBİR ŞEYİ DOĞRU YAPMADIK”

Deschamps, “Türkiye’de alınan yenilgi sonrası üst üste 2 maç kazanıldı. Oyuncuların reaksiyonundan memnun musunuz? Bu başarısızlık kesinlikle unutuldu mu?” sorusuna “O maçı unutamayız, silemeyiz. Ancak Andorra’da reaksiyon göstermiştik. Bu galibiyet, bizim yapamadıklarımızı telafi etmeyecek. O gece hiçbir şeyi doğru yapmadık. Arnavutluk karşısında ise alışkın olduğumuz gibi oynadık.” dedi.

A Milli Takımımız, Fransa’yı Cengiz Ünder ve Kaan Ayhan’ın golleriyle 2-0 yenmişti.

Fransa teknik direktörü deschamps: türkiye maçını unutamayız

Bu haber 152 kez okundu.
MİLLİ TAKIM - 16:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.