24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Trabzonspor’da yolun sonu şampiyonluk!

[section]>Uzun bir süre 10 kişi mücadele ettiği maçta bordo- mavili takımın ortaya koyduğu inanç+futbol taraftarı coşturdu. Trabzon merkezdeki …
TRABZONSPOR - 16 Haziran 2020 20:33 A A

[section]>

Uzun bir süre 10 kişi mücadele ettiği maçta bordo- mavili takımın ortaya koyduğu inanç+futbol taraftarı coşturdu. Trabzon merkezdeki dev bayrak direğine Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç tarafından devasa Trabzonspor bayrağının asılmasının ardından bir çok işyeri ve ev de şenliğe katıldı. Şehir adeta bordo-maviye büründü.

Yönetimdende önemlibir hamle geldi. Takımınmotivasyonunuartırmak isteyen başkanAhmet Ağaoğlu şampiyonlukprimini belirledi. Göztepemaçı öncesi açıklanan rakamoyuncuları adeta ateşledi. Priminmiktarı ise şu anda sır gibi saklanıyor.Teknik direktör HüseyinÇimşir, 7 finallerinin kaldığının altınıçizerken, “Bu bir süreç ve adımadım hedefe yürüyoruz” dedi.İnanmış oyuncular ve kenetlenmişşehirle mutlu sona ulaşacaklarınısöyledi.

HER YERDE LİDER
Busezon ligde 13 dış saha maçında 7 galibiyet, 5 beraberlik elde eden ve sadece 1 mağlubiyet yaşayan Trabzonspor, attığı 25 gole karşılık kalesinde 13 gol gördü. Deplasmanda 26 puan toplayarak bu alanda da liderliği kimseye bırakmadı.

Bu haber 49 kez okundu.
TRABZONSPOR - 20:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.