22° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Slimani, Monaco’ya transfer oldu! Ortalık karıştı

Yıldız golcüsü Falcao’nun Galatasaray’a transfer olması beklenen Monaco’dan sürpriz bir transfer hamlesi geldi. Fransız temsilcisi, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giyen Slimani ile anlaştı. Bu imza sonrası tepkiler gecikmedi. Monaco’nun, geçen sezonu Fenerbahçe’de kiralık olarak geçiren Islam Slimani’yi kadrosuna katması, taraftarları arasında şaşkınlıkla karşılandı. Falcao’nun Galatasaray’a gidişinin önünü açtığı belirtilen bu transfere Fransız futbolseverlerin […]
FUTBOL - 21 Ağustos 2019 13:34 A A

Yıldız golcüsü Falcao’nun Galatasaray’a transfer olması beklenen Monaco’dan sürpriz bir transfer hamlesi geldi. Fransız temsilcisi, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giyen Slimani ile anlaştı. Bu imza sonrası tepkiler gecikmedi.

Monaco’nun, geçen sezonu Fenerbahçe’de kiralık olarak geçiren Islam Slimani’yi kadrosuna katması, taraftarları arasında şaşkınlıkla karşılandı. Falcao’nun Galatasaray’a gidişinin önünü açtığı belirtilen bu transfere Fransız futbolseverlerin tepki göstermeleri dikkat çekti.

 

İşte Monaco taraftarının gösterdiği tepkilerden bazıları;

“Falcao’yu verip Slimani’yi almak… Bana biraz Bernardo’yu kaybedip yerini Ghezzal’ı transfer etmemizi hatırlattı. Monaco bizimle dalga mı geçiyorsun?”

“Slimani’nin Monaco’ya transfer olduğunu gördüğümde kendimi camdan aşağı atasım geliyor”

“Teşekkürler de Slimani kalsın, ihtiyacımız yok. Biz Monaco’ya ‘golcü’ istiyoruz”

“Monaco lanet olsun niçin Slimani. Çok üzgünüm”

“Slimani’nin imza atmasıyla çok hayal kırıklığına uğradım”

Slimani, monaco'ya transfer oldu! ortalık karıştı

Bu haber 266 kez okundu.
FUTBOL - 13:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.