Sergen Yalçın tezahüratına Malatya’dan yanıt!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Beşiktaş taraftarının Teknik Direktör Sergen Yalçın için tezahürat yapmasıyla alakalı, “Sergen hoca o camianın bir parçası ve onu seviyorlar. Altyapısında yetişmiş, futbol oynamış, sevilen bir kişi. Saygı duyarız, yakıştırabilirler ama o takımın da bir hocası var, Sergen hoca da bizim hocamız” dedi. Süper Lig’in ilk 10 haftasında gösterdiği performansla 3. […]
YENİ MALATYASPOR - 5 Kasım 2019 23:22 A A

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Beşiktaş taraftarının Teknik Direktör Sergen Yalçın için tezahürat yapmasıyla alakalı, “Sergen hoca o camianın bir parçası ve onu seviyorlar. Altyapısında yetişmiş, futbol oynamış, sevilen bir kişi. Saygı duyarız, yakıştırabilirler ama o takımın da bir hocası var, Sergen hoca da bizim hocamız” dedi.

Süper Lig’in ilk 10 haftasında gösterdiği performansla 3. sırada yer alan Yeni Malatyaspor’da Başkan Adil Gevrek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar oynanan futbolla lider de olabileceklerini söyleyen Gevrek, “İyi oynuyoruz. Mutlaka bazen maç içerisinde ve bazı maçlarda kötü de oynamış olabiliriz ama genele bakarsak iyi oynuyoruz. Ligde de 3. sıradayız. Gönül isterdi ki lider olalım. Ancak pazar günü maalesef bazı şeyler oldu. Hakemin ‘defol’ dediğini yüzde 100 görmeden duymadan bir şey demek istemiyorum ama vücut dili hiç doğru değildi. Bir hocayı cezalandırırsın, tribüne yollayabilirsin ama bu vücut dili yanlıştı. Hoca bir refleks de göstermiş olabilir ama burada bir müsamaha gösterilmedi hocaya. Sarı kartın ardından gözünü oradan ayırmadan yaptığı hareket kabul edilebilir değil.” diye konuştu.

Adil Gevrek “SERGEN HOCA BEŞİKTAŞ’IN BİR PARÇASI AMA BİZİM HOCAMIZ”

Beşiktaş taraftarının tribünlerde Sergen Yalçın için yaptığı tezahüratlarla ilgili de konuşan Gevrek, “Beşiktaş’ın o gün de bugün de bir hocası vardı. Sergen hoca da bizim hocamız. Taraftar isteyebilir. Sergen hoca o camianın bir parçası ve onu seviyorlar. Altyapısında yetişmiş, futbol oynamış, sevilen bir kişi. Saygı duyarız, yakıştırabilirler ama o takımın da bir hocası var, Sergen hoca da bizim hocamız” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber 132 kez okundu.
YENİ MALATYASPOR - 23:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.