Şenol Güneş’ten, Beşiktaş iddialarına yalanlama!

  A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursasporlu futbolcular Umut Meraş ve Muhammed Şengezer’i eski takımı Beşiktaş’a önerdiği yönünde çıkan haberleri yalanladı. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş yaptığı açıklamada bütün kulüplere eşit mesafede olduğunu belirterek, “Maçları izliyorum, düşüncemi zaten televizyonda söylerim. Yok şu oyuncuyu şuraya söylemişim, onu tehdit etmişim, oraya tavsiye […]
MİLLİ TAKIM - 7 Ağustos 2019 22:37 A A

 

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursasporlu futbolcular Umut Meraş ve Muhammed Şengezer’i eski takımı Beşiktaş’a önerdiği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş yaptığı açıklamada bütün kulüplere eşit mesafede olduğunu belirterek, “Maçları izliyorum, düşüncemi zaten televizyonda söylerim. Yok şu oyuncuyu şuraya söylemişim, onu tehdit etmişim, oraya tavsiye etmişim, şu transferi beğenmemişim gibi yazılar bana ait olan sözler değil. Hiçbir kulübün transferine karışmam. Hiçbir oyuncuya nereye gitmesi gerektiğini söylemem. Ancak oyuncuların başarılı olmasını isterim. Benim ağzımdan çıkmayan ve bana ait olmayan sözlerin kamuoyunda kullanıp bunlar üzerinden gündem yapmaya çalışanları kınıyorum, doğru bulmuyorum.” dedi.

“HEPSİNİN YANINA GİDECEĞİM”

Güneş, “Kaleci Muhammed ve Umut Meraş’la ilgili ya da Fenerbahçe’nin veya Beşiktaş’ın transferiyle ilgili söylemim olmadı. Benim için bütün kulüpler şu anda eşit mesafededir. Tabii ki çalıştığım Beşiktaş’ta güzel günlerim geçti. Oradan ayrılırken üzüldüm ve bende özel bir yeri vardır. Doğduğum ve büyüdüğüm kendimi ait hissettiğim şehrin takımı Trabzonspor’u da dışlayamam. Ancak benim için şu anda Fenerbahçe, Bursaspor, Başakşehir, Kayserispor, Konyaspor da hepsi Türkiye’nin güzide kulüpleridir. Hepsinin de yanına gideceğim. Bundan hiçbir rahatsızlık duymam. Hiçbirini diğerine üstün koymam. Zaten yarışta herkes birbirini geçmeye çalışacaktır. Onun dışında başka bir olayım yoktur benim.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA

Bu haber 137 kez okundu.
MİLLİ TAKIM - 22:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.