19° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Salah’tan örnek davranış! Yere düşen minik hayranının yanına gitti

  Liverpool’un Mısırlı yıldızı Salah, kendisiyle tanışmak isteyen ve arabasının peşinden koşturan minik hayranın kendisini yaraladığını görünce aracını durdurdu ve hayranıyla fotoğraf çektirdi. İngiliz ekip Liverpool’un en sevilen oyuncusu olan Salah’tan örnek bir davranış geldi. Yıldız oyuncusu Salah, kendisiyle tanışmak için arabasının peşinden koşarken kendisini direğe vuran ve yaralanan çocuğu görünce aracını durdurdu ve genç […]
FUTBOL - 12 Ağustos 2019 00:07 A A

 

Liverpool’un Mısırlı yıldızı Salah, kendisiyle tanışmak isteyen ve arabasının peşinden koşturan minik hayranın kendisini yaraladığını görünce aracını durdurdu ve hayranıyla fotoğraf çektirdi.

İngiliz ekip Liverpool’un en sevilen oyuncusu olan Salah’tan örnek bir davranış geldi. Yıldız oyuncusu Salah, kendisiyle tanışmak için arabasının peşinden koşarken kendisini direğe vuran ve yaralanan çocuğu görünce aracını durdurdu ve genç hayranıyla fotoğraf çekildi.

KISA SÜREDE BEĞENİ YAĞDI

Minik hayranın fotoğrafını çeken ailesi, fotoğrafları Instagram’da paylaştı ve Salah’a teşekkür etti. Paylaşılan fotoğraflar kısa sürede 8 bine yakın beğeni aldı.

Salah'tan örnek davranış! yere düşen minik hayranının yanına gitti

Bu haber 165 kez okundu.
FUTBOL - 00:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.