Ronaldo’dan transfer ücretlerine eleştiri

Juventus’un yıldız oyuncusu Ronaldo, futbolculara son senelerde ödenen yüksek bonservis bedellerini eleştirdi. Portekizli futbolcu vatandaşı Felix için ödenen 126 milyon euroluk bonservis bedelini ise eleştirilerinin dışında tuttu. Cristiano Ronaldo, Portekiz’de katıldığı bir televizyon programında futbol piyasanına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Mevcut koşullarda hesaplama yapmanın zor olduğunu vurgulayan 34 yaşındaki yıldız, takımların oyunculara ödediği bonservis bedellerini […]
FUTBOL - 21 Ağustos 2019 22:16 A A

Juventus’un yıldız oyuncusu Ronaldo, futbolculara son senelerde ödenen yüksek bonservis bedellerini eleştirdi. Portekizli futbolcu vatandaşı Felix için ödenen 126 milyon euroluk bonservis bedelini ise eleştirilerinin dışında tuttu.

Cristiano Ronaldo, Portekiz’de katıldığı bir televizyon programında futbol piyasanına dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Mevcut koşullarda hesaplama yapmanın zor olduğunu vurgulayan 34 yaşındaki yıldız, takımların oyunculara ödediği bonservis bedellerini yüksek bulduğunu itiraf etti.

“ÖDENEN RAKAMLARI ANLAMAK ZOR”

Pek çok oyuncuya 100 milyon euro seviyelerinde değer biçildiğine değinen Ronaldo, bu durumu anlamakta zorlandığını belirtti. Portekizli futbolcunun 126 milyon euroya Atletico Madrid’e transfer olan vatandaşı Joao Felix’i bu konudaki eleştirilerinin dışında tutmasıysa dikkat çekti.

Ronaldo, stoper ve kalecilere de 70 – 80 milyon euro verilmesinin doğru olmadığını savundu.

Ronaldo'dan transfer ücretlerine eleştiri

Bu haber 160 kez okundu.
FUTBOL - 22:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.