Sisli
  • EURO
  • DOLAR

Roma, Kolarov’un sözleşmesini uzatma kararı aldı!

İtalyan devi Roma, Aleksander Kolarov’un önümüzdeki sezon bitecek olan sözleşmesini bir yıl daha uzatma kararı aldı. İtalya Serie A takımlarından Roma, Aleksander Kolarov’u takımda tutmaya karar verdi. Fenerbahçe’nin uzun süre kadroya katmak için uğraştığı Sırp futbolcu için Roma’nın sözleşme uzatma teklifinde bulunduğu belirtildi. İtalya’nın La Gazzetta dello Sport gazetesinin haberine göre Roma, sözleşmesi 2020 yılında […]
FENERBAHÇE - 1 Eylül 2019 00:21 A A

İtalyan devi Roma, Aleksander Kolarov’un önümüzdeki sezon bitecek olan sözleşmesini bir yıl daha uzatma kararı aldı.

İtalya Serie A takımlarından Roma, Aleksander Kolarov’u takımda tutmaya karar verdi. Fenerbahçe’nin uzun süre kadroya katmak için uğraştığı Sırp futbolcu için Roma’nın sözleşme uzatma teklifinde bulunduğu belirtildi. İtalya’nın La Gazzetta dello Sport gazetesinin haberine göre Roma, sözleşmesi 2020 yılında bitecek olan Kolarov’un sözleşmesini 2021’e kadar uzatmak istiyor.

DZEKO’NUN DA SÖZLEŞMESİ UZATILMIŞTI

Roma’nın teklifi sonrası Inter ve Fenerbahçe’ye kapıların tamamen kapanacağı kaydedildi. Roma, geçtiğimiz günlerde de takımdan ayrılacağı iddia edilen ve Kolarov ile yakın arkadaş olan Edin Dzeko’nun da sözleşmesini uzatmıştı.

(Sporx)

Roma, kolarov'un sözleşmesini uzatma kararı aldı!

Bu haber 162 kez okundu.
FENERBAHÇE - 00:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.