Radamel Falcao, sarı kırmızılı taraftarlara üçlü çektirdi!

Galatasaray’ın yeni transferi Falcao’yu Atatürk Havalimanı’nda binlerce taraftar karşıladı. Eşi ve üç çocuğuyla birlikte taraftarı selamlayan Kolombiyalı yıldız, sarı kırmızılı taraftarlara üçlü çektirdi. Galatasaray’ın yeni transferi Radamel Falcao, İstanbul’a geldi. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, A takım idari direktörü Şükrü Hanedar, menajer Ahmet Bulut ve ailesi ile birlikte Monako’dan kalkan özel uçakla saat 20.30’da İstanbul’a […]
GALATASARAY - 2 Eylül 2019 00:03 A A

Galatasaray’ın yeni transferi Falcao’yu Atatürk Havalimanı’nda binlerce taraftar karşıladı. Eşi ve üç çocuğuyla birlikte taraftarı selamlayan Kolombiyalı yıldız, sarı kırmızılı taraftarlara üçlü çektirdi.

Galatasaray’ın yeni transferi Radamel Falcao, İstanbul’a geldi. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, A takım idari direktörü Şükrü Hanedar, menajer Ahmet Bulut ve ailesi ile birlikte Monako’dan kalkan özel uçakla saat 20.30’da İstanbul’a ulaşan Radamel Falcao’yu binlerce sarı kırmızılı taraftar karşıladı.

TARAFTARLARA ÜÇLÜ ÇEKTİRDİ

Falcao ve ailesi uçaktan indiği sırada, Kolombiyalı futbolcunun çocuklarına Galatasaray forması giydirilirken, Falcao ve ailesi sonrasında Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nin çıkışına yöneldi. Terminalin çıkışında bekleyen binlerce Galatasaray taraftarının sevgi gösterisiyle karşılaşan Falcao, taraftarlara üçlü çektirdi ve ‘Falcao’ yazılı atkıyı tutarak selam verdi.

Galatasaraylı taraftarlar ise yaktıkları meşaleler ve söyledikleri marşlar ile yıldız futbolcuya ‘Hoş geldin’ dedi.

Radamel falcao, sarı kırmızılı taraftarlara üçlü çektirdi!

Kaynak: DHA

Bu haber 143 kez okundu.
GALATASARAY - 00:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.