16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Pierre van Hooijdonk, Ali Koç’a övgü yağdırdı!

Audi Cup’ta Fenerbahçe’yi izlemek için Almanya’ya giden Pierre van Hooijdonk, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a övgü yağdırdı. Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Pierre van Hooijdonk, Skor’dan Sercan Hamzaoğlu’na çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hooijdonk, “Max Kruse, çok önemli bir oyuncu. Fenerbahçe, ben 2003’te geldiğimde de benzer bir değişim yaşamıştı. Taraftarımızın desteğiyle büyük başarı yakaladık. Taraftar sabırlı olursa benzer başarılar gelebilir.” […]
FENERBAHÇE - 5 Ağustos 2019 08:53 A A

Audi Cup’ta Fenerbahçe’yi izlemek için Almanya’ya giden Pierre van Hooijdonk, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a övgü yağdırdı.

Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Pierre van Hooijdonk, Skor’dan Sercan Hamzaoğlu’na çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hooijdonk, “Max Kruse, çok önemli bir oyuncu. Fenerbahçe, ben 2003’te geldiğimde de benzer bir değişim yaşamıştı. Taraftarımızın desteğiyle büyük başarı yakaladık. Taraftar sabırlı olursa benzer başarılar gelebilir.” dedi.

“BÜYÜK BİR VİZYON”

Hollandalı isim, Başkan Ali Koç’a da övgü yağdırdı. Hooijdonk, “Büyük bir vizyon. Talihsiz bir başlangıç yaptı ama Fenerbahçe’yi özlenen günlere döndürecek doğru kişi Ali Koç’tur.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 167 kez okundu.
FENERBAHÇE - 08:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.