Paulo Dybala’dan orman yangınlarına tepki: Geleceğimiz yanıyor

Juventus’un yıldız oyuncusu Paulo Dybala, Amazon Ormanları’nın yanmasına büyük tepki göserdi. Dybala, “Geleceğimiz yanıyor. Dünya bunu hak etmiyor, bir şeyler yapmak gerekiyor.” dedi. Dünyanın akciğerleri olarak bilinen Amazon Ormanları bir haftadır yanıyor. Milyonların söndürülmesi için seferber olduğu yangına Paulo Dybala da Twitter hesabından destek verdi.  “ORMANLAR DÜNYANIN CİĞERİDİR” Dybala sosyal medya hesabından, “Amazon Ormanları yanıyor. […]
FUTBOL - 22 Ağustos 2019 23:06 A A

Juventus’un yıldız oyuncusu Paulo Dybala, Amazon Ormanları’nın yanmasına büyük tepki göserdi. Dybala, “Geleceğimiz yanıyor. Dünya bunu hak etmiyor, bir şeyler yapmak gerekiyor.” dedi.

Dünyanın akciğerleri olarak bilinen Amazon Ormanları bir haftadır yanıyor. Milyonların söndürülmesi için seferber olduğu yangına Paulo Dybala da Twitter hesabından destek verdi.

 “ORMANLAR DÜNYANIN CİĞERİDİR”

Dybala sosyal medya hesabından, “Amazon Ormanları yanıyor. Orası sadece Güney Amerika’ya değil, hepimize ait. Ormanlar dünyanın ciğeridir. Geleceğimiz yanıyor. Dünya bunu hak etmiyor, bir şeyler yapmak gerekiyor.” paylaşımında bulundu.

Paulo dybala'dan orman yangınlarına tepki: geleceğimiz yanıyor

Bu haber 157 kez okundu.
FUTBOL - 23:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.