20° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Mustafa Cengiz’den Fenerbahçe ve Beşiktaş’a gönderme!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Transferlerimiz bizi seçerken, ki rakiplerimiz lütfen alınmasın, maddiyattan değil öncelikle bizi, Galatasaray adını seçtiler. Bizim yürüyüşümüze ve bulunduğumuz kulvarlara saygı duydukları için geldiler.” dedi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp televizyonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu. Transferde başarılı olduklarına inandığını söyleyen Başkan Cengiz, “Az zamanda çok işler yapmaya çalıştık ve umarım başarılı olduk. Özellikle […]
GALATASARAY - 2 Eylül 2019 23:45 A A

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Transferlerimiz bizi seçerken, ki rakiplerimiz lütfen alınmasın, maddiyattan değil öncelikle bizi, Galatasaray adını seçtiler. Bizim yürüyüşümüze ve bulunduğumuz kulvarlara saygı duydukları için geldiler.” dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp televizyonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Transferde başarılı olduklarına inandığını söyleyen Başkan Cengiz, “Az zamanda çok işler yapmaya çalıştık ve umarım başarılı olduk. Özellikle Fatih Terim hocamız liderliğinde vereceğimiz ve geçen sezonlara göre çok daha zorlu geçecek gibi gözüken yarışta şampiyon titrimizi korumayı diliyoruz. Bunun için teknik heyetimizin çok geniş bir kadroya ihtiyacı var. Hem Şampiyonlar Ligi’nde hem Süper Lig’de hem de Türkiye Kupası’nda. Üçü de bizim için çok değerli. Diğer bütün takımlarla şampiyonluk için bir savaş, bir mücadele vereceğiz. Galatasaray dünya çapında bir takım, bir dünya devi. Lemina ve getirdiğimiz diğer tüm oyuncuları Finansal Fair-Play’in izin verdiği ölçülerde, yani optimum noktalarda bir araya getirmeye çalıştık.” diye konuştu.

“RAKİPLERİMİZ ALINMASIN”

Kendilerini yenilemek zorunda kaldıklarını söyleyen Cengiz şunları kaydetti:”Neredeyse reenkarnasyon gibi bir kabuk değiştirdik. Buna da mecburuz, kendimizi yenilemek de zorundayız, çağa uymazsak geride kalırız. Bu bir yarış. Süper Lig çok saygın bir lig, öncelikle lig, sonra da dünyanın tepesine çıkma konusunda en önemli yarış olan Şampiyonlar Ligi’nde Lemina gibi değerli oyuncuların bizimle olması bizi çok mutlu ediyor. Transferlerimiz bizi seçerken, ki rakiplerimiz lütfen alınmasın, maddiyattan değil öncelikle bizi, Galatasaray adını seçtiler. Bizim yürüyüşümüze ve bulunduğumuz kulvarlara saygı duydukları için geldiler. Bu sadece Lemina’da değil tüm transferlerimizde de biz buna şahitlik ettik. Zaten ödediğimiz ücretlerde ve bonservis durumlarından bu anlaşılabilir. Kendisine tekrar hoş geldin diyor, başarılar diliyorum. Onun savaşçı karakteri ve fair-play ruhuna uygun duruşu Galatasaray’a yakışacak.”

Galatasaray başkanı mustafa cengiz'den fenerbahçe ve beşiktaş'a gönderme!

Kaynak: AA

Bu haber 151 kez okundu.
GALATASARAY - 23:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.