17° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.33
  • DOLAR 5.74

Mustafa Cengiz’dan Falcao açıklaması: Her şeyin hayırlısı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Radamel Falcao transferi hakkında konuştu. Cengiz, “Her şeyin hayırlısı. Önümüzdeki hafta biter mi bilemem, çalışıyoruz.” dedi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Denizlispor-Galatasaray maçı öncesi TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. “Falcao haftaya geliyor mu?” sorusuna cevap veren Cengiz, “Çalışmalar devam ediyor. Her şeyin hayırlısı. Mevlam neylerse güzel eyler. Her şeyin hayırlısı. Önümüzdeki hafta biter […]
GALATASARAY - 16 Ağustos 2019 22:54 A A

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Radamel Falcao transferi hakkında konuştu. Cengiz, “Her şeyin hayırlısı. Önümüzdeki hafta biter mi bilemem, çalışıyoruz.” dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Denizlispor-Galatasaray maçı öncesi TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. “Falcao haftaya geliyor mu?” sorusuna cevap veren Cengiz, “Çalışmalar devam ediyor. Her şeyin hayırlısı. Mevlam neylerse güzel eyler. Her şeyin hayırlısı. Önümüzdeki hafta biter mi, bilemem, çalışıyoruz.” dedi.

“DÜNYA ÇAPINDA YILDIZLARI KADROMUZA KATTIK”

Cengiz, “Galatasaray diğer takımlar gibi hedeflerine varmak için kendi kendini düzenli olarak yenilemek zorunda. İki yıl şampiyon olduk ve hocamızın istekleri doğrultusunda, mali olarak kapasitemiz dahilinde transferler yapıyoruz. Dünya çapında yıldızları kadromuza kattık. Bunların Türk futbolcuna katkıda bulunmasını istiyoruz.” diye konuştu.

Mustafa cengiz'dan falcao açıklaması: her şeyin hayırlısı

Bu haber 40 kez okundu.
GALATASARAY - 22:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.