16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Merih Demiral için masaya oturacaklar! 35 milyon euroluk çılgın teklif

  Juventus’un sezon başında Sassuolo’dan 18 milyon euro bedelle transfer ettiği Merih Demiral için Milan iddiaları yeniden gündeme geldi. Sezon başında Merih’i kiralamak isteyen Milan’ın teklifini Juventus reddetmişti. Milan, bu kez 35 milyon euroluk bir transfer teklifiyle gelecek. Milan daha önce kiralamak istediği ancak Juventus’un kabul etmediği Merih Demiral defterini yeniden açtı. Kısa süre içerisinde […]
FUTBOL - 27 Ağustos 2019 13:44 A A

 

Juventus’un sezon başında Sassuolo’dan 18 milyon euro bedelle transfer ettiği Merih Demiral için Milan iddiaları yeniden gündeme geldi. Sezon başında Merih’i kiralamak isteyen Milan’ın teklifini Juventus reddetmişti. Milan, bu kez 35 milyon euroluk bir transfer teklifiyle gelecek.

Milan daha önce kiralamak istediği ancak Juventus’un kabul etmediği Merih Demiral defterini yeniden açtı. Kısa süre içerisinde iki takım yetkililerin buluşacağı ve transfer döneminin başında görüştükleri Demiral için tekrar anlaşma zemini arayacakları öğrenildi.

35 MİLYON EUROLUK TEKLİF

SKY Italia’dan DiMarzio’nun haberine göre; Milan, kiralama teklifi reddedilen ve 18 milyon euroya transfer edilen Merih için Juventus’a tam 35 milyon euro bonservis bedeli ödemeye hazır.

RUGANI TRANSFERİ BELİRLEYİCİ OLACAK

Merih’in Milan’a transferine izin vermek için Daniele Rugani’nin geleceğinin netleşmesini bekleyen Juventus, Rugani’nin takımda kalması durumunda Merih’in transferine yeşil ışık yakacak.

Merih demiral için masaya oturacaklar! 35 milyon euroluk çılgın teklif

Bu haber 245 kez okundu.
FUTBOL - 13:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.