Mbaye Diagne, kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı

Galatasaray’ın Club Brugge’e kiraladığı Mbaye Diagne, bir alışveriş merkezinde kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı. Galatasaray’ın Belçika ekibi Club Brugge’e kiraladığı Mbaye Diagne, lige verilen arada soluğu İstanbul’a aldı. Habertürk’ün haberine göre alışveriş merkezinde eşi ve arkadaşlarıyla yemek yiyen Diagne, görüntülendiğini anlayınca çılgına döndü. MUHABİRİ TEHDİT ETTİ Telefonla görüntü alınmasını istemeyen Diagne, koşar adım muhabirlerin üzerine geldi. […]
FUTBOL - 8 Eylül 2019 16:59 A A

Galatasaray’ın Club Brugge’e kiraladığı Mbaye Diagne, bir alışveriş merkezinde kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı.

Galatasaray’ın Belçika ekibi Club Brugge’e kiraladığı Mbaye Diagne, lige verilen arada soluğu İstanbul’a aldı. Habertürk’ün haberine göre alışveriş merkezinde eşi ve arkadaşlarıyla yemek yiyen Diagne, görüntülendiğini anlayınca çılgına döndü.

MUHABİRİ TEHDİT ETTİ

Telefonla görüntü alınmasını istemeyen Diagne, koşar adım muhabirlerin üzerine geldi. Yanında bulunan diğer arkadaşı ise, Habertürk muhabirinin boğazına sarılarak tehdit etti. Yanında bulunan arkadaşının yardımı ile muhabirin telefonunu alan ve kendi resmini silen Diagne, güvenliklerin araya girmesi ile telefonu teslim etti.

BOĞAZ KESME HAREKETİ YAPTI

Ardından eli ile boğaz kesme hareketi yapan Diagne, 12 kişilik güvenlik ordusunun olaya müdahale etmesi ile yerine oturdu.

Mbaye diagne, kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı

Bu haber 143 kez okundu.
FUTBOL - 16:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.