Marcelo, Alper Potuk’un yaptığı hareket sonrası şaşkına döndü!

Fenerbahçe-Real Madrid maçı öncesinde yapılan hakem atışı sırasında ilginç anlar yaşandı. Alper Potuk, top-kale seçiminden sonra fotoğraf çekimine katılmadan takım arkadaşlarının yanına gitti. Real Madrid kaptanı Marcelo ise bu hareket sonrası şaşkınlığını gizleyemedi. Fenerbahçe’nin Audi Cup üçüncülük maçı öncesinde yapılan hakem atışı, ilginç anlara sahne oldu. Fenerbahçe kaptanı Alper Potuk ile Real Madrid kaptanı Marcelo, […]
FENERBAHÇE - 31 Temmuz 2019 22:10 A A

Fenerbahçe-Real Madrid maçı öncesinde yapılan hakem atışı sırasında ilginç anlar yaşandı. Alper Potuk, top-kale seçiminden sonra fotoğraf çekimine katılmadan takım arkadaşlarının yanına gitti. Real Madrid kaptanı Marcelo ise bu hareket sonrası şaşkınlığını gizleyemedi.

Fenerbahçe’nin Audi Cup üçüncülük maçı öncesinde yapılan hakem atışı, ilginç anlara sahne oldu. Fenerbahçe kaptanı Alper Potuk ile Real Madrid kaptanı Marcelo, top-kale seçiminden sonra birbirlerine takımlarının bayraklarını verdi.

MARCELO ÇAĞIRDI

Bu alışverişten sonra hatıra fotoğrafı için Marcelo 3 hakemin arasına girerken, Alper Potuk takım arkadaşlarının yanına gitti. Bu hareket sonrası şaşkınlığını gizlemeyen Marcelo, Alper’i el hareketi yaparak çağırdı. Deneyimli oyuncu gecikmeli olsa da hatıra fotoğrafı için yerini aldı.

Bu haber 155 kez okundu.
FENERBAHÇE - 22:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.