Ljajic, Sivasspor yenilgisi sonrası isyan etti!

Sezonun ilk maçında büyük hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaş’ta Adem Ljajic’in maç sonunda küplere bindiği ortaya çıktı. Sivasspor deplasmanında siyah-beyazlıların tek etkili ismi olarak gözüken Boşnak asıllı yıldızın, karşılaşma sonunda soyunma odasına girdiğinde hücumda yalnız bırakıldığı gerekçesiyle bağırdığı ve teknik heyet tarafından sakinleştirildiği öğrenildi. QUARESMA SAHANIN EN KÖTÜLERİNDENDİ Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre; Kamp döneminde […]
BEŞİKTAŞ - 19 Ağustos 2019 09:57 A A

Sezonun ilk maçında büyük hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaş’ta Adem Ljajic’in maç sonunda küplere bindiği ortaya çıktı.

Sivasspor deplasmanında siyah-beyazlıların tek etkili ismi olarak gözüken Boşnak asıllı yıldızın, karşılaşma sonunda soyunma odasına girdiğinde hücumda yalnız bırakıldığı gerekçesiyle bağırdığı ve teknik heyet tarafından sakinleştirildiği öğrenildi.

QUARESMA SAHANIN EN KÖTÜLERİNDENDİ

Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre; Kamp döneminde Beşiktaş’ın en çalışkan ismi olarak dikkat çeken Quaresma, Sivasspor deplasmanında ise Beşiktaş kariyerindeki en kötü maçlarından birini yaşadı.

Portekizli yıldız oyunda kaldığı 62 dakika boyunca sadece 28 defa pas verebildi. Bu pasların hiçbiri hücumda rakibi zorlayacak türden değildi. Sadece iki defa orta yapabilen Q7, bunlarda da isabet sağlayamadı.

Bu haber 146 kez okundu.
BEŞİKTAŞ - 09:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.