16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Liverpool, Süper Kupa mücadelesi için İstanbul’da

UEFA Süper Kupa mücadelesinde Chelsea ile karşı karşıya gelecek olan Liverpool, İstanbul’a geldi. Yarın saat 22.00’de Vodafone Park’ta oynanacak UEFA Süper Kupa maçı öncesi İstanbul’a gelen ilk takım dün gece saatlerinde Chelsea olmuştu. Karşılaşma öncesi bugün Liverpoollu futbolcular da İstanbul’a geldi. Saat 16.15’te özel uçakla İstanbul Havalimanı’na inen futbolcular ve teknik heyet apronda havalimanı işletmecisi […]
FUTBOL - 13 Ağustos 2019 23:55 A A

UEFA Süper Kupa mücadelesinde Chelsea ile karşı karşıya gelecek olan Liverpool, İstanbul’a geldi.

Yarın saat 22.00’de Vodafone Park’ta oynanacak UEFA Süper Kupa maçı öncesi İstanbul’a gelen ilk takım dün gece saatlerinde Chelsea olmuştu. Karşılaşma öncesi bugün Liverpoollu futbolcular da İstanbul’a geldi. Saat 16.15’te özel uçakla İstanbul Havalimanı’na inen futbolcular ve teknik heyet apronda havalimanı işletmecisi İGA tarafından çiçeklerle karşılandı. Havalimanındaki işlemlerini tamamlayan takım daha sonra otobüsle kalacakları otele gitmek üzere havalimanından ayrıldı.

FUTBOLCU YAKINLARI İÇİN TERMİNALDE TÖRENLE KARŞILAMA

Öte yandan Liverpoollu futbolcuların aile ve yakınlarının yanı sıra bir grup taraftar da İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminali’nde, havalimanı işletmecisi İGA tarafından bando eşliğinde törenle karşılandı. Bazı yolcuların ise eğlenceli anlara sahne olan töreni cep telefonlarına kaydettiği görüldü. Chelsea ve Liverpool arasındaki maç, yarın saat 22.00’de Vodafone Park’ta oynanacak.

Kaynak: İHA Liverpool, süper kupa mücadelesi için İstanbul'da

Bu haber 176 kez okundu.
FUTBOL - 23:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.