19° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Kolarov olmadı! İşte Fenerbahçe’nin sol bekteki yeni hedefi

  Kolarov ile anlaşamayan Fenerbahçe, aradığı sol beki Türkiye’de buldu. Sarı lacivertli takım, Bursaspor forması giyen Umut Meraş için harekete geçti. Hasan Ali’nin sakatlığı sonrası sol bek arayışlarını hızlandıran Fenerbahçe, Bursaspor forması giyen Umur Meraş’ı gündemine aldı. Roma’nın Kolarov’u bırakmaması sonrası B planını devreye sokan Sportif Direktör Damien Comolli, Umut için Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk […]
FENERBAHÇE - 1 Ağustos 2019 20:25 A A

 

Kolarov ile anlaşamayan Fenerbahçe, aradığı sol beki Türkiye’de buldu. Sarı lacivertli takım, Bursaspor forması giyen Umut Meraş için harekete geçti.

Hasan Ali’nin sakatlığı sonrası sol bek arayışlarını hızlandıran Fenerbahçe, Bursaspor forması giyen Umur Meraş’ı gündemine aldı. Roma’nın Kolarov’u bırakmaması sonrası B planını devreye sokan Sportif Direktör Damien Comolli, Umut için Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan ile görüşecek.

BEŞİKTAŞ’IN DA GÜNDEMİNDEYDİ

Milli oyuncu transfer döneminin başında Beşiktaş’ın da gündemine gelmiş ancak siyah-beyazlı takım daha sonra transferden vazgeçmişti. Bu zirveden sonra Umut’un yeni takımının Fenerbahçe olacağı iddia edildi.

Bu haber 150 kez okundu.
FENERBAHÇE - 20:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.