17° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.33
  • DOLAR 5.74

Kasımpaşa’dan Quaresma açıklaması: Biz anlaştık

  Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Quaresma ile anlaştıklarını ve oyuncunun Beşiktaş ile sözleşmesini feshetmesi halinde transferin bugün biteceğini açıkladı. Beşiktaş’ın yeni sezonda kadroda düşünmediği ve takımdan gönderilecek olan Quaresma’nın, Kasımpaşa’ya imza atmaya çok yakın olduğu öğrenildi. Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, yaptığı açıklamada, Quaresma ile anlaştıklarını, transferin gerçekleşmesi için oyuncunun […]
KASIMPAŞA - 29 Ağustos 2019 15:24 A A

 

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Quaresma ile anlaştıklarını ve oyuncunun Beşiktaş ile sözleşmesini feshetmesi halinde transferin bugün biteceğini açıkladı.

Beşiktaş’ın yeni sezonda kadroda düşünmediği ve takımdan gönderilecek olan Quaresma’nın, Kasımpaşa’ya imza atmaya çok yakın olduğu öğrenildi.

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, yaptığı açıklamada, Quaresma ile anlaştıklarını, transferin gerçekleşmesi için oyuncunun Beşiktaş’la olan sözleşmesini feshetmesini beklediklerini söyledi.

“BİZ QUARESMA İLE ANLAŞTIK”

Öksüz, “Biz Quaresma ile anlaştık. Beşiktaş ile sözleşmesini feshederse, transfer bugün gerçekleşecek. Kulübüyle işlemlerini bitirir bitirmez kadromuza dahil olacak” ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa'dan quaresma açıklaması: biz anlaştık

Bu haber 39 kez okundu.
KASIMPAŞA - 15:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.