16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İngilizlerden Vedat Muriç’e büyük övgü!

İngiltere-Kosova maçını izleyen İngiliz taraftarlar, Fenerbahçe’nin golcü oyuncusu Vedat Muriç’e hayran kaldı. Fenerbahçe kariyerine harika bir başlangıç yapan Vedat Muriç, Kosova’nın İngiltere’ye 5-3 yenildiği maçta 1 gol ve 2 asist ile mücadele ederek büyük alkış aldı. İngilizlerde Tottenham’ın izlediği belirtilen Kosovalı golcüye hayran oldu. Maç boyunca ve sonrasında Muriç’e sosyal medyadan övgü dolu sözler söyleyen […]
FENERBAHÇE - 12 Eylül 2019 09:35 A A

İngiltere-Kosova maçını izleyen İngiliz taraftarlar, Fenerbahçe’nin golcü oyuncusu Vedat Muriç’e hayran kaldı.

Fenerbahçe kariyerine harika bir başlangıç yapan Vedat Muriç, Kosova’nın İngiltere’ye 5-3 yenildiği maçta 1 gol ve 2 asist ile mücadele ederek büyük alkış aldı. İngilizlerde Tottenham’ın izlediği belirtilen Kosovalı golcüye hayran oldu. Maç boyunca ve sonrasında Muriç’e sosyal medyadan övgü dolu sözler söyleyen İngilizler, Twitter’dan görüşlerini paylaştılar.

”HARRY KANE’DEN İYİ OYNUYOR”

5-3 İngiltere’nin galibiyetiyle sonuçlanan maçta İngiliz taraftarları, ”Vedat Muriqi, Harry Kane’den iyi”, ” Muriqi, Harry Kane’den iyi oynadı. Muriqi’nin değeri 2.5 milyon euro, Kane’in ise 150 milyon euro”, ”Muriqi, dünyanın düşündüğü Harry Kane gibi oynuyor”, ”Vedat Muriqi, Maguire ve Keane karşısında üstünlük sağladı” ve ”Vedat Muriqi kim? İngiltere’yi paramparça ediyor. Nasıl bir performans!” tweetleri attılar.

(Sporx)

İngilizlerden vedat muriç'e büyük övgü!

Bu haber 190 kez okundu.
FENERBAHÇE - 09:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.