20° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İngilizler yazdı! Marcos Rojo, Fenerbahçe’ye gitmek istiyor

İngiliz basını, Manchester United forması giyen Marcos Rojo’nun Fenerbahçe’ye gitmek için kulübünden izin istediğini yazdı. Zanka transferinin ardından stoper bölgesine bir takviye daha yapmak isteyen Fenerbahçe’nin Manchester United’dan ayrılacağı konuşulan Arjantinli savunmacı Marcos Rojo’yu kadrosuna katacağı öne sürülüyordu. Ada basını, bugün konuyla ilgili olarak sarı lacivertli taraftarları heyecanlandıran bir iddiaya yer verdi. ROJO YÖNETİME ÖFKELİ […]
FENERBAHÇE - 18 Ağustos 2019 15:52 A A

İngiliz basını, Manchester United forması giyen Marcos Rojo’nun Fenerbahçe’ye gitmek için kulübünden izin istediğini yazdı.

Zanka transferinin ardından stoper bölgesine bir takviye daha yapmak isteyen Fenerbahçe’nin Manchester United’dan ayrılacağı konuşulan Arjantinli savunmacı Marcos Rojo’yu kadrosuna katacağı öne sürülüyordu. Ada basını, bugün konuyla ilgili olarak sarı lacivertli taraftarları heyecanlandıran bir iddiaya yer verdi.

ROJO YÖNETİME ÖFKELİ

The Times gazetesi, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde 29 yaşındaki savunmacının bir yıllığına Fenerbahçe’ye kiralanmasına izin verilmesi için United yönetimine baskı yaptığını yazdı. Gazete, daha önce de sözleşmesi 2021 yazında sona erecek olan yıldız ismin Everton’a transferinin suya düşmesi nedeniyle Kırmızı Şeytanlar’a öfkeli olduğunu duyurmuştu.

(Fanatik)

Bu haber 191 kez okundu.
FENERBAHÇE - 15:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.