15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Infantino’dan Başkan Demirören’e Ziyaret

Ankara (CUHA) – Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanı Gianni Infantino, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’i Riva’da ziyaret etti. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette; TFF 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Başkanvekilleri Nihat Özdemir ve Ali Dürüst, Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ve […]
FUTBOL - 24 Ekim 2020 21:16 A A

Ankara (CUHA) – Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanı Gianni Infantino, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’i Riva’da ziyaret etti.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette; TFF 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Başkanvekilleri Nihat Özdemir ve Ali Dürüst, Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ve Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç, Fuat Guguloğlu, Genel Sekreter Kadir Kardaş, FIFA’nın üst düzey yetkilileri ile İstanbul’da düzenlenen FIFA Futbol Zirvesi’ne katılan üye ülkelerin temsilcileri yer aldı.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve FIFA Başkanı Gianni Infantino, bir süre karşılıklı bilgi alış verişinde bulundu.

Ardından ziyaret kapsamında düzenlenen organizasyonda FIFA, UEFA, Asya, Afrika ile Kuzey ve Orta Amerika ile Karayipler Konfederasyonu karma takımları birbirleri ile maçlar oynadı. 15’er dakikalık müsabakaların ardından Gianni Infantino, Servet Yardımcı, Ali Dürüst, Ali Düşmez ve Oğuz Çetin gibi isimlerin forma giydiği Mavi Takım şampiyon oldu. FIFA-TFF karmasına kupasını TFF Başkanı Yıldırım Demirören verdi.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde incelemelerde bulunan FIFA Başkanı Gianni Infantino, Riva VAR Merkezi’ni gezdi. Başkan Demirören’den bilgiler alan Gianni Infantino, merkezin etkileyici ve örnek olduğunu belirtti.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in ev sahipliğinde gerçekleşen akşam yemeğinde Yıldırım Demirören, Gianni Infantino’ya hediye takdim etti. FIFA Başkanı Gianni Infantino’ya ev sahipliği için TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e teşekkür etmesiyle ziyaret sona erdi.

Originally posted on 15 Şubat 2019 @ 23:12

Bu haber 303 kez okundu.
FUTBOL - 21:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.