Son dakika spor haberleri: Omar Elabdellaoui’den Galatasaray’a müjdeli haber! “İnanılmaz derecede…”

Yılbaşı gecesi evinde kutlama yapmak isterken elinde patlayan havai fişek nedeniyle gözünden yaralanan Omar Elabdellaoui, bireysel çalışmalara … Yılbaşı gecesi evinde kutlama yapmak isterken elinde patlayan havai fişek nedeniyle gözünden yaralanan Omar Elabdellaoui, bireysel çalışmalara başladığı videosunu sosyal medyadan paylaşıp futbolseverleri sevindirmişti. Tedavi süreci devam eden Omar Elabdellaoui'nin menajeri Mikail Adampour da yaptığı açıklamada sevindirici bir gelişme paylaştı. Norveç basınına demeç veren menajer, Omar'ın beklenenden hızlı iyileştiğini belirtti. Doktorların da şaşkın olduğunu söyleyen [...]
GALATASARAY - Mart 5, 2021 4:36 pm A A

Yılbaşı gecesi evinde kutlama yapmak isterken elinde patlayan havai fişek nedeniyle gözünden yaralanan Omar Elabdellaoui, bireysel çalışmalara başladığı videosunu sosyal medyadan paylaşıp futbolseverleri sevindirmişti.

Tedavi süreci devam eden Omar Elabdellaoui’nin menajeri Mikail Adampour da yaptığı açıklamada sevindirici bir gelişme paylaştı. Norveç basınına demeç veren menajer, Omar’ın beklenenden hızlı iyileştiğini belirtti.

Doktorların da şaşkın olduğunu söyleyen Adampour, “Omar’ın vücudu, tekrar toparlamasına yardım ediyor. Hayatında hiç alkol almadı, hep uyku düzenine sadık kaldı.

Doktorlar sakatlığından geri dönüş sürecinde inanılmaz derecede ilerleme gösterdiğini söylüyor.” dedi.

Galatasaray’ın desteğine de teşekkür eden menajer, “Şu anda bir süreci yaşıyor ancak iyi yolda. Galatasaray ona çok destek oldu, hep yanında oldular.

Norveç Milli Takımı’nda da Stale Solbakken ve yöneticilerle iyi bir iletişimimiz var.” ifadelerini kullandı.

GALATASARAY - 4:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.