Michael Owen’dan inanılmaz iddia: Mane ve Salah takımı sabote ediyorlar

Liverpool’un efsane isimlerinden Michael Owen, takımın şu anki iki yıldızı Mohamed Salah ve Sadio Mane ile ilgili sansasyon yaratacak bir iddia … Liverpool'un efsane isimlerinden Michael Owen, takımın şu anki iki yıldızı Mohamed Salah ve Sadio Mane ile ilgili sansasyon yaratacak bir iddia ortaya attı. Dün akşam Chelsea'ye Anfield Road'da 1-0 kaybeden Liverpool'da mağlubiyet moralleri bozarken Owen, Sadio Mane'nin kendisine yapılan müdahaleye rağmen ceza alanında yere düşmemek için ekstra çaba harcadığını çünkü penaltı kazanılırsa atışı Salah'ın kullanacağını [...]
FUTBOL - Mart 5, 2021 5:00 pm A A

Liverpool’un efsane isimlerinden Michael Owen, takımın şu anki iki yıldızı Mohamed Salah ve Sadio Mane ile ilgili sansasyon yaratacak bir iddia ortaya attı. Dün akşam Chelsea’ye Anfield Road’da 1-0 kaybeden Liverpool’da mağlubiyet moralleri bozarken Owen, Sadio Mane’nin kendisine yapılan müdahaleye rağmen ceza alanında yere düşmemek için ekstra çaba harcadığını çünkü penaltı kazanılırsa atışı Salah’ın kullanacağını bildiğini iddia etti.

Owen, ikili arasında gol atma yarışı olduğunu ve bunun takıma açıkça zarar verdiğini söyledi.

İkilinin arasının gol yarışından dolayı bozuk olduğunu belirten Owen, bunun takıma çok ciddi zarar verdiğini söyledi. Liverpool formasıyla bu sene Premier Lig’de Salah 17, Mane ise 7 gol attı. Öte yandan Jürgen Klopp’un dün maçın bitimine 30 dakikalık bir süre varken Salah’ı oyundan alması ve Salah’ın çıkarken Klopp’un yüzüne bile bakmaması da İngiltere’de tartışma konusu oldu.

FUTBOL - 5:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.