Gennaro Gattuso için Wolverhampton iddiası

Futbolculuk döneminde İskoçya’da Glasgow Rangers forması giyen Gennaro Gattuso’nun teknik direktör olarak yeniden Ada’ya dönebileceği iddia … Futbolculuk döneminde İskoçya'da Glasgow Rangers forması giyen Gennaro Gattuso'nun teknik direktör olarak yeniden Ada'ya dönebileceği iddia edildi. TUTTOmercatoWEB'in haberine göre Gattuso'nun ismi İngiltere Premier Lig ekiplerinden Wolverhampton ile anılıyor. Bu sezon hayal kırıklığı yaratan Wolverhampton'da Nuno Espirito Santo'nun görevden ayrılması gündemdeyken yerine aday olarak ise Gennaro Gattuso gösteriliyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Gattuso da Napoli [...]
FUTBOL - Mart 5, 2021 3:00 pm A A

Futbolculuk döneminde İskoçya’da Glasgow Rangers forması giyen Gennaro Gattuso’nun teknik direktör olarak yeniden Ada’ya dönebileceği iddia edildi. TUTTOmercatoWEB’in haberine göre Gattuso’nun ismi İngiltere Premier Lig ekiplerinden Wolverhampton ile anılıyor.

Bu sezon hayal kırıklığı yaratan Wolverhampton’da Nuno Espirito Santo’nun görevden ayrılması gündemdeyken yerine aday olarak ise Gennaro Gattuso gösteriliyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Gattuso da Napoli ile çok iyi bir sezon geçirmiyor. Gattuso yönetimindeki Napoli, şu anda İtalya Serie A’da 6. sırada yer alıyor ve kontratının uzatılması beklenmiyor.

FUTBOL - 3:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.