Fenerbahçe Kadıköy’de neden kazanamıyor? Erol Bulut açıkladı!

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 28’inci haftasında Kadıköy’de karşı karşıya geldiği Fraport TAV Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma … Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 28'inci haftasında Kadıköy'de karşı karşıya geldiği Fraport TAV Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut açıklamalarda bulundu.Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, rakiplerin kendi sahalarında daha farklı oynadığını ifade ederek, "Antalyaspor 6-3-1 sisteminde daha kapalı bir sistemde oynadı. Hafta içinde bunun çalışmasını yaptık. Rakibin pozisyonu değil [...]
BASKETBOL - Mart 5, 2021 1:24 am A A

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 28’inci haftasında Kadıköy’de karşı karşıya geldiği Fraport TAV Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, rakiplerin kendi sahalarında daha farklı oynadığını ifade ederek, “Antalyaspor 6-3-1 sisteminde daha kapalı bir sistemde oynadı. Hafta içinde bunun çalışmasını yaptık. Rakibin pozisyonu değil kendi hatamızdan yediğimiz gol var. Ürettiğimiz pozisyonları değerlendiremedik birini değerlendirdik. Maç berabere bitti” şeklinde konuştu.

BASKETBOL - 1:24 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.