Cedi Osman ile Brooklyn Nets ve Los Angeles Clippers ilgileniyor

NBA’deki yıldızlarımızdan Cedi Osman’ın son dönemde Cleveland Cavaliers’taki süreleri düşmeye başlamışken takas iddiaları da gündeme geliyor … NBA'deki yıldızlarımızdan Cedi Osman'ın son dönemde Cleveland Cavaliers'taki süreleri düşmeye başlamışken takas iddiaları da gündeme geliyor. FortyEightMinutes.com'dan Sam Amico'nun haberine göre Cedi Osman ile şampiyonluğun iddialı ekipleri Brooklyn Nets ve Los Angeles Clippers ilgileniyor. Los Angeles Clippers'ın koçu Tyronn Lue, 2017-18 sezonunda Cedi Osman'ın çaylak olduğu dönemde Cleveland'ın başındaydı ve eski oyuncusunu Clippers'ın rotasyonuna derinlik [...]
BASKETBOL - Mart 5, 2021 10:42 am A A

NBA’deki yıldızlarımızdan Cedi Osman’ın son dönemde Cleveland Cavaliers’taki süreleri düşmeye başlamışken takas iddiaları da gündeme geliyor. FortyEightMinutes.com’dan Sam Amico’nun haberine göre Cedi Osman ile şampiyonluğun iddialı ekipleri Brooklyn Nets ve Los Angeles Clippers ilgileniyor.

Los Angeles Clippers’ın koçu Tyronn Lue, 2017-18 sezonunda Cedi Osman’ın çaylak olduğu dönemde Cleveland’ın başındaydı ve eski oyuncusunu Clippers’ın rotasyonuna derinlik katabilecek bir isim olarak görüyor. Clippers’ın Cedi Osman ile JaVale McGee’yi bir takas sonucunda birlikte kadroya katmak istediği aktarılıyor.

Brooklyn Nets ise James Harden sonrası şampiyonluk adına iddialı bir kadroya derinlik katmak adına Cleveland’dan Andre Drummond ve Cedi Osman’ı kadrosuna katmak istiyor.

BASKETBOL - 10:42 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.