Son dakika spor haberleri: Galatasaray’da Mustafa Cengiz esti gürledi! “Bu düzeni kuranlar…”

Galatasaray camiası MKE Ankaragücü yenilgisi sonrası hakem ve VAR kararlarına isyan ederken, başkan Mustafa Cengiz, Şampiyonlar Ligi formatı için … Galatasaray camiası MKE Ankaragücü yenilgisi sonrası hakem ve VAR kararlarına isyan ederken, başkan Mustafa Cengiz, Şampiyonlar Ligi formatı için gittiği TFF ile olan toplantıda Nihat Özdemir ile de ayrıca görüştü. Yaklaşık 1 saat içeride kalan Mustafa Cengiz'in Özdemir ile dünkü karşılaşmayı konuştuğu ve hakemlerden şikayetçi olduğu öğrenildi. Haksızlığa uğradıklarını savunan ve bu durumdan rahatsız olduklarını [...]
GALATASARAY - Mart 4, 2021 3:06 pm A A

Galatasaray camiası MKE Ankaragücü yenilgisi sonrası hakem ve VAR kararlarına isyan ederken, başkan Mustafa Cengiz, Şampiyonlar Ligi formatı için gittiği TFF ile olan toplantıda Nihat Özdemir ile de ayrıca görüştü.

Yaklaşık 1 saat içeride kalan Mustafa Cengiz’in Özdemir ile dünkü karşılaşmayı konuştuğu ve hakemlerden şikayetçi olduğu öğrenildi. Haksızlığa uğradıklarını savunan ve bu durumdan rahatsız olduklarını ifade eden Cengiz, daha sonra TFF Riva Tesisleri’nden ayrıldı.

“BU DÜZENİ KURANLAR RAHMANİ DEĞİL ŞEYTANİ”
Görüşmeyle ilgili bilgiler veren Mustafa Cengiz, şu ifadeleri kullandı; “Bu düzeni kuranlar rahmani değil, şeytani. Her takım aleyhine hatalar yapılıyor ama Galatasaray aleyhine malum çevreler tarafından düzgün ve düzenli şekilde yapılıyor. Bunlar hata değil, planlı bir eylem gibi görünüyor. Bu böyle sürerse camia olarak tepkiler vereceğimizi söyledik. Endişelerimizi ve kaygılarımı ilettik. Eğer kaos çıkarmak isteyenler olursa, onlarla kavga etmesini de çok iyi biliriz ama, biz yarışın düzgün, dostça ve mertçe bir şekilde devam etmesini diliyoruz. Bunu dile getirdik.”

GALATASARAY - 3:06 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.