Giuliano’ya FIFA’dan müjde! 4.5 milyon euro alacak

Başakşehir’e sezon başında transfer olan Brezilyalı Giuliano, önceki kulübünden tazminat almaya hak kazandı. Al-Nasr kulübünden olan alacakları … Başakşehir'e sezon başında transfer olan Brezilyalı Giuliano, önceki kulübünden tazminat almaya hak kazandı.Al-Nasr kulübünden olan alacakları nedeniyle Suudi kulübüne dava açan Giuliano'nun davayı kazandığı belirdildi. FIFA, Giuliano'ya 4.5 milyon euro tazminat ödenmesine hükmetti.Al-Nasr kulübü geçtiğimiz günlerde takımın yıldız isimlerine alacaklarını ödememesi nedeniyle zor günler yaşadığı haber olmuştu. Al-Nasr kulübünün sadece futbolculara olan borcunun 49 milyon [...]
FUTBOL - Mart 4, 2021 7:12 am A A

Başakşehir’e sezon başında transfer olan Brezilyalı Giuliano, önceki kulübünden tazminat almaya hak kazandı.

Al-Nasr kulübünden olan alacakları nedeniyle Suudi kulübüne dava açan Giuliano’nun davayı kazandığı belirdildi. FIFA, Giuliano’ya 4.5 milyon euro tazminat ödenmesine hükmetti.

Al-Nasr kulübü geçtiğimiz günlerde takımın yıldız isimlerine alacaklarını ödememesi nedeniyle zor günler yaşadığı haber olmuştu. Al-Nasr kulübünün sadece futbolculara olan borcunun 49 milyon euroya ulaştığı kaydedildi.

FUTBOL - 7:12 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.