Eski Fenerbahçeli Baroni’den Galatasaray’a ‘ağlama’ göndermesi

Süper Lig’de şampiyonluk yarışı nefes kesiyor. Zorlu yarışın içindeki takımlardan biri olan Galatasaray, Ankara’da kritik bir kayıp yaşadı. Sarı … Süper Lig'de şampiyonluk yarışı nefes kesiyor. Zorlu yarışın içindeki takımlardan biri olan Galatasaray, Ankara'da kritik bir kayıp yaşadı. Sarı-kırmızılılar, Başkent temsilcisi Ankaragücü'ne 2-1 yenildi.Tartışmalı pozisyonların çok konuşulduğu müsabakanın ardından ise Fenerbahçe'nin eski futbolcusundan ezeli rakibe göndermeli paylaşım geldi. Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Baroni, ağlama ve gülme emojilerinin olduğu bir tweet attı.İşte o paylaşım...Baroni, Galatasaray'a [...]
FUTBOL - Mart 4, 2021 7:30 am A A

Süper Lig’de şampiyonluk yarışı nefes kesiyor. Zorlu yarışın içindeki takımlardan biri olan Galatasaray, Ankara’da kritik bir kayıp yaşadı. Sarı-kırmızılılar, Başkent temsilcisi Ankaragücü’ne 2-1 yenildi.

Tartışmalı pozisyonların çok konuşulduğu müsabakanın ardından ise Fenerbahçe’nin eski futbolcusundan ezeli rakibe göndermeli paylaşım geldi. Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Baroni, ağlama ve gülme emojilerinin olduğu bir tweet attı.

İşte o paylaşım…

Baroni, Galatasaray’a gol attıktan sonra böyle sevinmişti.

FUTBOL - 7:30 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.