Dimitrios Itoudis: Anadolu Efes kesinlikle kazanmayı hak etti

THY Avrupa Ligi’nin 28. haftasında temsilcimiz Anadolu Efes’e konuk olan CSKA Moskova, sahadan 100-70’lik mağlubiyetle ayrıldı. Sinan Erdem Spor … THY Avrupa Ligi’nin 28. haftasında temsilcimiz Anadolu Efes'e konuk olan CSKA Moskova, sahadan 100-70'lik mağlubiyetle ayrıldı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren CSKA Moskova Başantrenörü Dimitrios Itoudis, Anadolu Efes’in galibiyeti hak ettiğini aktardı.Itoudis, sorumluluğun kendisinde olduğunu vurgulayarak, "Anadolu Efes kesinlikle kazanmayı hak etti. Maç boyunca rakibimiz çok iyiydi. Moskova’da [...]
BASKETBOL - Mart 4, 2021 11:12 pm A A

THY Avrupa Ligi’nin 28. haftasında temsilcimiz Anadolu Efes’e konuk olan CSKA Moskova, sahadan 100-70’lik mağlubiyetle ayrıldı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren CSKA Moskova Başantrenörü Dimitrios Itoudis, Anadolu Efes’in galibiyeti hak ettiğini aktardı.

Itoudis, sorumluluğun kendisinde olduğunu vurgulayarak, “Anadolu Efes kesinlikle kazanmayı hak etti. Maç boyunca rakibimiz çok iyiydi. Moskova’da 35 sayılık farkla kazanmıştık. Bugün sahaya bunun intikamı için çıktıkları ortadaydı. Bu şekilde savaştılar. Bu mağlubiyet gelecek adına önemli. CSKA gibi kulüpler bu tür şeyleri geride bırakır. Böyle mağlubiyetler bizi motive eder.” şeklinde konuştu.

BASKETBOL - 11:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.