Anadolu Efes Stüdyo’nun konukları Bora Cengiz, Nihan Cabbaroğlu ve Dzanan Musa

Turkish Airlines EuroLeague’deki temsilcilerimizden Anadolu Efes, başarılı gidişatını sürdürmek adına 28. maç döneminde Sinan Erdem Spor Salonu … Turkish Airlines EuroLeague'deki temsilcilerimizden Anadolu Efes, başarılı gidişatını sürdürmek adına 28. maç döneminde Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki dev maçta CSKA Moskova'yı konuk etmeye hazırlanıyor. 20:30'da başlayacak mücadele öncesinde ise basketbolseverleri bol sohbet ve keyifli yayını ile Anadolu Efes Stüdyo bekliyor. Saat 19:00'da 15. bölümü yayınlanacak Anadolu Efes Stüdyo'nun yine oldukça önemli konukları bulunuyor. Başarılı oyuncu [...]
BASKETBOL - Mart 4, 2021 4:24 pm A A

Turkish Airlines EuroLeague’deki temsilcilerimizden Anadolu Efes, başarılı gidişatını sürdürmek adına 28. maç döneminde Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki dev maçta CSKA Moskova’yı konuk etmeye hazırlanıyor. 20:30’da başlayacak mücadele öncesinde ise basketbolseverleri bol sohbet ve keyifli yayını ile Anadolu Efes Stüdyo bekliyor.

Saat 19:00’da 15. bölümü yayınlanacak Anadolu Efes Stüdyo’nun yine oldukça önemli konukları bulunuyor. Başarılı oyuncu Bora Cengiz ve basketbol yorumcusu Nihan Cabbaroğlu, Anadolu Efes Stüdyo’nun konukları olacak. Programda Anadolu Efes’in NBA’den transferi Dzanan Musa da yer alacak.

Anadolu Efes Stüdyo, özel konukları ve yeni bölümüyle bu akşam saat 19:00’da Anadolu Efes’in Twitter ve YouTube kanallarında canlı yayında!

BASKETBOL - 4:24 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.