Aliye Demirbağ, İsviçre Açık’ta 2. tura çıktı

İsviçre Açık Badminton Turnuvası’na katılan milli sporculardan Aliye Aliye, İsviçre’nin Basel kentinde düzenlenen organizasyondaki tek kadınlar … İsviçre Açık Badminton Turnuvası’na katılan milli sporculardan Aliye Aliye, İsviçre’nin Basel kentinde düzenlenen organizasyondaki tek kadınlar ilk tur müsabakasında, Hollandalı Soraya De Visch Eijbergen ile karşılaştı.Sahadan 22-20 ve 21-19’luk setlerle 2-0 galip ayrılan Aliye, son 16 isim arasına girdi. Aliye, 2. turda 7 numaralı seribaşı Beiwen Zhang (ABD) ile mücadele edecek.Turnuvada Türkiye’yi temsil eden diğer [...]
DİĞER - Mart 4, 2021 4:36 am A A

İsviçre Açık Badminton Turnuvası’na katılan milli sporculardan Aliye Aliye, İsviçre’nin Basel kentinde düzenlenen organizasyondaki tek kadınlar ilk tur müsabakasında, Hollandalı Soraya De Visch Eijbergen ile karşılaştı.

Sahadan 22-20 ve 21-19’luk setlerle 2-0 galip ayrılan Aliye, son 16 isim arasına girdi. Aliye, 2. turda 7 numaralı seribaşı Beiwen Zhang (ABD) ile mücadele edecek.

Turnuvada Türkiye’yi temsil eden diğer sporcu Neslihan ise 2 numaralı seribaşı Pusarla Venkata Sindhu (Hindistan) ile oynadığı ilk tur maçını 2-0 (21-16, 21-19) kaybetti. (AA)

DİĞER - 4:36 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.