Mağlubiyet veya puan kaybı Akhisarspor için kabus olacak

Spor Toto 1’inci Lig’de son 5 maçını kaybederek düşme hattından kurtulamayan Akhisarspor, pazar günü son sıradaki Eskişehirspor’u dönüm sınavında … Spor Toto 1'inci Lig'de son 5 maçını kaybederek düşme hattından kurtulamayan Akhisarspor, pazar günü son sıradaki Eskişehirspor'u dönüm sınavında ağırlayacak. Ligde kurtuluş hattının 6 puan gerisine düşen Akhisar, zayıf rakibini yendiği takdirde yeniden umutlanacak. Olası bir mağlubiyet veya puan kaybı ise Akhisarspor için kabus olacak. Yeşil-siyahlılar bu sezon 24 haftada 19 puan toplarken, 3 puanı [...]
FUTBOL - Mart 3, 2021 4:54 pm A A

Spor Toto 1’inci Lig’de son 5 maçını kaybederek düşme hattından kurtulamayan Akhisarspor, pazar günü son sıradaki Eskişehirspor’u dönüm sınavında ağırlayacak. Ligde kurtuluş hattının 6 puan gerisine düşen Akhisar, zayıf rakibini yendiği takdirde yeniden umutlanacak.

Olası bir mağlubiyet veya puan kaybı ise Akhisarspor için kabus olacak. Yeşil-siyahlılar bu sezon 24 haftada 19 puan toplarken, 3 puanı silinen Eskişehirspor ise aynı periyotta tek galibiyetle hanesine 7 puan yazdırabildi.

FUTBOL - 4:54 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.