Beşiktaş’ta sınırdakilerde problem yok

Beşiktaş’ta, Yeni Malatyaspor karşılaşması öncesinde 4 isim ceza sınırındaydı. Zorlu mücadele öncesine kadar üçer sarı kartı bulunan Necip Uysal … Beşiktaş'ta, Yeni Malatyaspor karşılaşması öncesinde 4 isim ceza sınırındaydı. Zorlu mücadele öncesine kadar üçer sarı kartı bulunan Necip Uysal, Valentin Rosier, Rachid Ghezzal ve Josef de Souza maçı sorunsuz tamamladı. Bu durumda teknik direktör Sergen Yalçın'ın da payı büyüktü. Başarılı hoca, maç öncesinde öğrencilerini kart görmemeleri konusunda uyardı. Mahrum kalmak istemiyorBu isimler sarı kartla cezalandırılsaydı [...]
BEŞİKTAŞ - Mart 3, 2021 4:54 am A A

Beşiktaş’ta, Yeni Malatyaspor karşılaşması öncesinde 4 isim ceza sınırındaydı. Zorlu mücadele öncesine kadar üçer sarı kartı bulunan Necip Uysal, Valentin Rosier, Rachid Ghezzal ve Josef de Souza maçı sorunsuz tamamladı. Bu durumda teknik direktör Sergen Yalçın’ın da payı büyüktü. Başarılı hoca, maç öncesinde öğrencilerini kart görmemeleri konusunda uyardı.

Mahrum kalmak istemiyor

Bu isimler sarı kartla cezalandırılsaydı hafta sonu oynanacak Gaziantep karşılaşmasında forma giyemeyecekti.Teknik heyet yıldız isimlerin karşılaşmayı kartsız tamamlamasına sevindi. Yalçın, yoğun fikstürde hiçbir oyuncusundan mahrum kalmak istemiyor.

BEŞİKTAŞ - 4:54 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.