Turkcell eMilli Takım Seçmeleri Büyük Finali başlıyor

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve Turkcell isim sponsorluğunda devam eden eMilli Takım FIFA21 Seçmelerinin … Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve Turkcell isim sponsorluğunda devam eden eMilli Takım FIFA21 Seçmelerinin büyük finali 5 Mart günü Riva’da başlıyor. Şubat ayında gerçekleştirilen ve yüzlerce katılımcının yarıştığı Turkcell eMilli Takım Seçmeleri’nde son 8’e kalan isimler 5 Mart’ta eMilli Takım oyuncusu olmak için karşı karşıya gelecekler. Emirhan Erdem, Emre Kayır, İsmail Can Yerinde, Kaan [...]
FUTBOL - Mart 2, 2021 9:55 am A A
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve Turkcell isim sponsorluğunda devam eden eMilli Takım FIFA21 Seçmelerinin büyük finali 5 Mart günü Riva’da başlıyor.

Şubat ayında gerçekleştirilen ve yüzlerce katılımcının yarıştığı Turkcell eMilli Takım Seçmeleri’nde son 8’e kalan isimler 5 Mart’ta eMilli Takım oyuncusu olmak için karşı karşıya gelecekler.

Emirhan Erdem, Emre Kayır, İsmail Can Yerinde, Kaan Tüzün, Maruf Efe Okumuş, Mert Altıntop, Özberk Özdemir ve Yavuz Emre Yar’ın mücadele edeceği Turkcell eMilli Takım seçmelerinde sona kalan 4 finalist eMilli Takımı eNations Cup’ta temsil etme hakkı elde edecek.

2021 yılının Ağustos ayında oynanması planlanan eNations Cup’ta Türkiye’yi temsil edecek isimlerin belli olacağı büyük final TFF’nin youtube ve Twitch kanallarından da canlı yayınlanacak.

FUTBOL - 9:55 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.