Son dakika: Caner Erkin neden kadro dışı kaldı? İşte sebebi!

Süper Lig’in 27. haftasında Trabzonspor deplasmanına konuk olan Fenerbahçe, müsabakadan 1-0’lık galibiyetle ayrılmış ve kritik bir virajı … Süper Lig'in 27. haftasında Trabzonspor deplasmanına konuk olan Fenerbahçe, müsabakadan 1-0'lık galibiyetle ayrılmış ve kritik bir virajı dönmüştü. Lider Galatasaray ile arasındaki puan farkını 3'e indiren Fenerbahçe'de, Antalyaspor maçı öncesi önemli gelişmeler yaşandı. Tecrübeli futbolcu Caner Erkin, hafta sonuna dek antrenmanlara alınmayacak. CANER NEDEN KADRO DIŞI KALDI? Aktarılan bilgilere göre Caner Erkin, Göztepe maçında takımın [...]
FENERBAHÇE - Mart 2, 2021 2:30 pm A A

Süper Lig’in 27. haftasında Trabzonspor deplasmanına konuk olan Fenerbahçe, müsabakadan 1-0’lık galibiyetle ayrılmış ve kritik bir virajı dönmüştü.

Lider Galatasaray ile arasındaki puan farkını 3’e indiren Fenerbahçe’de, Antalyaspor maçı öncesi önemli gelişmeler yaşandı. Tecrübeli futbolcu Caner Erkin, hafta sonuna dek antrenmanlara alınmayacak.

CANER NEDEN KADRO DIŞI KALDI?
Aktarılan bilgilere göre Caner Erkin, Göztepe maçında takımın oynadığı oyunu abartılı bir şekilde eleştirdi ve sonrasında teknik heyet ile arasındaki ipler koptu.

FENERBAHÇE - 2:30 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.