Beşiktaş’ta Adem Ljajic küllerinden doğdu! İşte hayata döndüren 5 madde

Adem Ljajic’in hayatı da kariyeri de öyle bir noktadan döndü ki tabiri caizse kitaplara konu olur. Her şeyin başlangıcı ise 29 yaşındaki … Adem Ljajic'in hayatı da kariyeri de öyle bir noktadan döndü ki tabiri caizse kitaplara konu olur. Her şeyin başlangıcı ise 29 yaşındaki oyuncunun özel hayatıydı. Ancak yıldız futbolcu artık çok daha pozitif, çok daha mutlu bir durumda. İşte Sabah'ın derlediği habere göre Ljajic'in yükselişinin satır başları:1- YENİ SEVGİLİ İLE HAYATA BAĞLANDI Uzun yıllar birlikte olduğu [...]
BEŞİKTAŞ - Mart 2, 2021 8:37 am A A

Adem Ljajic’in hayatı da kariyeri de öyle bir noktadan döndü ki tabiri caizse kitaplara konu olur. Her şeyin başlangıcı ise 29 yaşındaki oyuncunun özel hayatıydı. Ancak yıldız futbolcu artık çok daha pozitif, çok daha mutlu bir durumda. İşte Sabah’ın derlediği habere göre Ljajic’in yükselişinin satır başları:

1- YENİ SEVGİLİ İLE HAYATA BAĞLANDI
Uzun yıllar birlikte olduğu sevgilisiyle ayrılan ve depresyona giren Adem Ljajic, geçtiğimiz yıldan bu yana bir hayli dertliydi. Yıldız futbolcu, 2 ay önce yeni bir aşka yelken açınca önce morali sonra da futbolu toparlandı. Ljajic artık daha mutlu ve bunu futbola da yansıtmaya başladı.

2- ÇEBİ’YE VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU
Sıyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi göreve geldiği günden bu yana, Ljajic ile defalarca görüşme sağladı. Son yaptığı bire bir sohbette 29 yaşındaki oyuncusuna destek veren Çebi, kendisinden toparlanma sözü istedi.Ljajic de Başkan’a verdiği sözü tutarak yeniden çıkışa geçti.

3- SERGEN YALÇIN’IN ELİ DEĞDİ
Herkesın ‘Ljajic artık bitti, fayda sağlamaz’dediği noktada oyuncusunun kalitesine güvenenteknik direktör Sergen Yalçın, üst üste 4 mücadeledeLjajic’i 11’de sahaya sürdü ve yeniden yıldız olduğunuhissettirdi. Takım oyununa iyice adapte olanBoşnak futbolcu, etkisini de yansıtmayı başardı.

4- DÜNYA KUPASI FAKTÖRÜ
SIRBİSTAN Milli Takımı forması giyen Adem Ljajic, formsuzluğu nedeniyle milli formadan da uzak kalmaya başlamıştı. Milli takıma çağrılmama tehdidi altında kalan Ljajic, Dünya Kupası Elemeleri’nde yeniden takıma dönmek için ekstra motive olmuş durumda.

5- ‘EVİNE GERİ DÖNERSİN’ RESTİ
SEZON başından bu yana takımdan gönderilmesi konuşulan Ljajic’e devre arası öncesi menajerinden gelen uyarı işe yaradı. “Bu şekilde devam etmen halinde Sırbistan Ligi’ne geri dönersin” uyarısı alan Ljajic, hızlı bir şekilde kendine geldi.

BEŞİKTAŞ - 8:37 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.