Ve karar çıkıyor! O ligde yabancı hakem olacak

Portekiz Futbol Federasyonu’ndan flaş karar… A Bola’nın haberine göre, gelecek sezondan itibaren Liga Nos’ta yabancı hakemler görev alabilecek … Portekiz Futbol Federasyonu'ndan flaş karar... A Bola'nın haberine göre, gelecek sezondan itibaren Liga Nos'ta yabancı hakemler görev alabilecek. Haberin detaylarında yer verilen bilgilere göre, bir süredir Portekiz Futbol Federasyonu Tahkim Konseyi bu kararı tartışıyordu. Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Jose Fontelas Gomes önderliğinde aldığı yeni kararla, Portekiz'de orta hakem ve VAR hakemi yabancı olabilecek. RESMİ AÇIKLAMA [...]
FUTBOL - Mart 1, 2021 7:00 pm A A

Portekiz Futbol Federasyonu’ndan flaş karar… A Bola’nın haberine göre, gelecek sezondan itibaren Liga Nos’ta yabancı hakemler görev alabilecek.

Haberin detaylarında yer verilen bilgilere göre, bir süredir Portekiz Futbol Federasyonu Tahkim Konseyi bu kararı tartışıyordu. Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Jose Fontelas Gomes önderliğinde aldığı yeni kararla, Portekiz’de orta hakem ve VAR hakemi yabancı olabilecek.

RESMİ AÇIKLAMA ÇOK YAKINDA
Bununla beraber, Portekizli hakemlerin de de yurt dışında görev almasına onay verilecek ve karar kısa süre içerisinde resmen açıklanacak.

FUTBOL - 7:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.