SON DAKİKA | Fenerbahçe’de Anadolu Efes maçı öncesi corona şoku!

Turkish Airlines EuroLeague’in 26. maç döneminde Anadolu Efes’i konuk edecek Fenerbahçe Beko’da corona virüs şoku yaşanıyor. Fenerbahçe’de dün … Turkish Airlines EuroLeague'in 26. maç döneminde Anadolu Efes'i konuk edecek Fenerbahçe Beko'da corona virüs şoku yaşanıyor. Fenerbahçe'de dün yapılan testler sonucunda bir kişinin Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi. Fenerbahçe'den yapılan resmi açıklama şu şekilde:"Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızdan bir kişinin dün yapılan Covid-19 testi pozitif sonuçlanmıştır.Test sonucu pozitif olan kişi dışındaki oyuncularımızın, teknik ekibimizin ve [...]
BASKETBOL - Mart 1, 2021 7:12 am A A

Turkish Airlines EuroLeague’in 26. maç döneminde Anadolu Efes’i konuk edecek Fenerbahçe Beko’da corona virüs şoku yaşanıyor. Fenerbahçe’de dün yapılan testler sonucunda bir kişinin Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi.

Fenerbahçe’den yapılan resmi açıklama şu şekilde:

“Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızdan bir kişinin dün yapılan Covid-19 testi pozitif sonuçlanmıştır.

Test sonucu pozitif olan kişi dışındaki oyuncularımızın, teknik ekibimizin ve personelimizin Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda bugün uygulanan Covid-19 testlerinde ise tüm sonuçlar negatif çıkmıştır.

Test sonucu pozitif olan kişinin izolasyon ve tedavi süreçleri başlatılmıştır”

BASKETBOL - 7:12 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.