Son dakika spor haberi: N’Sakala “İyi oynayarak kazandık”

Süper Lig’in 27. haftasında konuk ettiği Denizlispor’u 3-0 mağlup eden Beşiktaş’ta Fabrice N’Sakala, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu … Süper Lig'in 27. haftasında konuk ettiği Denizlispor'u 3-0 mağlup eden Beşiktaş'ta Fabrice N'Sakala, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Kazanarak devam etmek istediklerini söyleyen sol bek oyuncusu, "Çok uzun süredir bu top kapma meselesine çalışıyoruz. İyi oynayarak kazandık. Herkesin kazandığı dönemde kazanarak devam etmek önemliydi. Sezon hala çok uzun. Kazanarak devam etmek istiyoruz." dedi. Şampiyonluk için konuşan [...]
BEŞİKTAŞ - Şubat 28, 2021 2:36 pm A A

Süper Lig’in 27. haftasında konuk ettiği Denizlispor’u 3-0 mağlup eden Beşiktaş’ta Fabrice N’Sakala, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Kazanarak devam etmek istediklerini söyleyen sol bek oyuncusu, “Çok uzun süredir bu top kapma meselesine çalışıyoruz. İyi oynayarak kazandık. Herkesin kazandığı dönemde kazanarak devam etmek önemliydi. Sezon hala çok uzun. Kazanarak devam etmek istiyoruz.” dedi.

Şampiyonluk için konuşan N’Sakala, “Aile gibiyiz. Bu bir kulüp politikası. İyi hissediyoruz. Umarız böyle devam eder ve hedefimiz olan şampiyonluğu elde ederiz.” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ - 2:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.