Son dakika spor haberi: Erol Bulut Trabzonspor derbisinin anahtarını buldu! Tersi olursa…

Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de galibiyetin şifresi istatistiklerde yatıyor. Sarı-lacivertli takımın bu sezon ilk golü … Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de galibiyetin şifresi istatistiklerde yatıyor. Sarı-lacivertli takımın bu sezon ilk golü attığı ve öne geçtiği hiçbir maçta puan kaybetmemesi dikkat çekiyor. Geride kalan 25 haftada 13 maçta ilk golü atan Kanarya bu karşılaşmaların tamamını kazanmayı başardı. Geriye düşüp daha sonra öne geçtiği maçların da hepsinden sahadan 3 puanla ayrıldı. TERSİ OLURSA [...]
FENERBAHÇE - Şubat 28, 2021 11:00 pm A A

Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de galibiyetin şifresi istatistiklerde yatıyor. Sarı-lacivertli takımın bu sezon ilk golü attığı ve öne geçtiği hiçbir maçta puan kaybetmemesi dikkat çekiyor. Geride kalan 25 haftada 13 maçta ilk golü atan Kanarya bu karşılaşmaların tamamını kazanmayı başardı. Geriye düşüp daha sonra öne geçtiği maçların da hepsinden sahadan 3 puanla ayrıldı.

TERSİ OLURSA ZORLANIYOR
Teknik direktör Erol Bulut’un Trabzonspor karşısında da taktik planını ilk golü atıp öne geçmek ve sonrasında skoru koruyarak galibiyete ulaşmak üzerine kurması bekleniyor. Fenerbahçe ilk golü kalesinde gördüğü maçlarda ise zorluk yaşıyor. Sarı-lacivertliler ligde bu sezon ilk golü yediği 10 mücadelenin sadece 3’ünü kazanabildi, 1 kez berabere kaldı; 6’sında ise sahadan mağlup ayrıldı.

FENERBAHÇE - 11:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.