Sola iki aday

Marlon’un forma giymemesi halinde Abdullah Avcı’nın sol bek tercihi, sağ bekteki kararı da etkileyecek. Usta hoca Faruk Can Genç’i sola koyarsa … Marlon'un forma giymemesi halinde Abdullah Avcı'nın sol bek tercihi, sağ bekteki kararı da etkileyecek. Usta hoca Faruk Can Genç'i sola koyarsa sağ kanatta Kamil Ahmet Çörekçi'nin forma giymesi bekleniyor. Kamil Ahmet'i solda oynatırsa savunmanın sağında Serkan Asan görev yapacak. YUSUF VE FARUK CAN TAKIMA KATILDILAR Başakşehirmaçının kahramanıYusuf Sarı ile aynımaçta görev yapansol bek Faruk CanGenç [...]
TRABZONSPOR - Şubat 28, 2021 5:36 pm A A

Marlon’un forma giymemesi halinde Abdullah Avcı’nın sol bek tercihi, sağ bekteki kararı da etkileyecek. Usta hoca Faruk Can Genç’i sola koyarsa sağ kanatta Kamil Ahmet Çörekçi’nin forma giymesi bekleniyor. Kamil Ahmet’i solda oynatırsa savunmanın sağında Serkan Asan görev yapacak.

YUSUF VE FARUK CAN TAKIMA KATILDILAR

Başakşehirmaçının kahramanıYusuf Sarı ile aynımaçta görev yapansol bek Faruk CanGenç sakatlıklarınıatlattılar. İki gençoyuncunun da teknikdirektör AbdullahAvcı’nın görevvermesi halindeforma giyebilecekleriöğrenildi.

TRABZONSPOR - 5:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.