Son dakika spor haberleri: Takımdan ayrılmak istiyor! Hatay’dan Galatasaray’a sürpriz transfer

Galatasaray orta sahası sezon sonunda tam anlamı ile boşalacak. Etebo, Gedson ve Belhanda’nın sözleşmeleri bitecek. Taylan Antalyalı için de … Galatasaray orta sahası sezon sonunda tam anlamı ile boşalacak. Etebo, Gedson ve Belhanda'nın sözleşmeleri bitecek. Taylan Antalyalı için de İtalya'dan teklifler gelmeye başlaması ile birlikte orta sahaya takviye için yurt içi ve dışından arayışlar başladı. RAYANE AABID SÜRPRİZİ! Sezon sonu için şimdiden kolları sıvayan sarı-kırmızılıların, Hatay'dan Rayane Aabid'i de gündemine aldığı öğrenildi. TAKIMDAN AYRILMAK İSTİYOR! [...]
GALATASARAY - Şubat 27, 2021 1:12 pm A A

Galatasaray orta sahası sezon sonunda tam anlamı ile boşalacak. Etebo, Gedson ve Belhanda’nın sözleşmeleri bitecek.

Taylan Antalyalı için de İtalya’dan teklifler gelmeye başlaması ile birlikte orta sahaya takviye için yurt içi ve dışından arayışlar başladı.

RAYANE AABID SÜRPRİZİ!
Sezon sonu için şimdiden kolları sıvayan sarı-kırmızılıların, Hatay’dan Rayane Aabid’i de gündemine aldığı öğrenildi.

TAKIMDAN AYRILMAK İSTİYOR!
Bu sezon 24 maçta 2 gol, 2 asist ile oynayan 29 yaşındaki Fransız oyuncunun, Hatayspor’un sözleşme yenileme teklifine cevap vermediği ve takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.

GALATASARAY’I BEKLİYOR!
Hatayspor’un bu sezon Boupendza ile birlikte en istikrarlı ve en başarılı oyuncularından birisi olan dikkat çeken Aabid’in Galatasaray’ın teklif gelmesini merakla beklediği ifade edildi.

Süper Lig’de bu sezon 24 maçta forma giyen Rayane Aabid, 2 gol ve 2 asistlik performans sergiledi.

GALATASARAY - 1:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.