Son dakika spor haberleri: Erol Bulut’tan flaş açıklama: İrfan’ı alınca onları alamadık

Fenerbahçe’ninson3 yılda yaptığıtransferler masayayatırılırken teknik patronErol Bulut da yakınçevresine çarpıcı itiraflardabulundu. Bulut’un … Fenerbahçe'ninson3 yılda yaptığıtransferler masayayatırılırken teknik patronErol Bulut da yakınçevresine çarpıcı itiraflardabulundu. Bulut'un"Golcü ihtiyacımız olduğunusöyledim. Gustavo'yaalternatif birisim de gerekiyordu. İrfan'ıalınca diğer eksiklerigideremedik" dedi. TOLGA'YI KULLANABİLİRDİM! Bulut bazı bölgelerde çok fazla oyuncu olduğunu belirterek "İrfan Can'ı kadromuza katarken Tolga Ciğerci de Başakşehir'e gitti. Gustavo'nun sakat olduğu dönemde Tolga Ciğerci'yi kullanabilirdim" diye konuştu. BAZI SIKINTILAR VAR! Erol Bulut'un [...]
FENERBAHÇE - Şubat 27, 2021 7:36 am A A

Fenerbahçe’ninson3 yılda yaptığıtransferler masayayatırılırken teknik patronErol Bulut da yakınçevresine çarpıcı itiraflardabulundu. Bulut’un”Golcü ihtiyacımız olduğunusöyledim. Gustavo’yaalternatif birisim de gerekiyordu. İrfan’ıalınca diğer eksiklerigideremedik” dedi.

TOLGA’YI KULLANABİLİRDİM!

Bulut bazı bölgelerde çok fazla oyuncu olduğunu belirterek “İrfan Can’ı kadromuza katarken Tolga Ciğerci de Başakşehir’e gitti. Gustavo’nun sakat olduğu dönemde Tolga Ciğerci’yi kullanabilirdim” diye konuştu.

BAZI SIKINTILAR VAR!

Erol Bulut’un yakın çevresine dert yanarken söylediği bu sözler yönetim ile arasında bazı sıkıntılar olduğunu da gün yüzüne çıkardı. (Takvim)

FENERBAHÇE - 7:36 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.