Son dakika Beşiktaş haberi: Beşiktaş’ı böyle uyardı! “Bu oyuna düşmemesi gerekiyor”

SİNAN VARDAR – BEŞİKTAŞ’IN FARKI Süper Lig’de inanılmaz bir şampiyonluk yarışı yaşanıyor. Beşiktaş geçen haftayı ‘bay’ geçirirken … SİNAN VARDAR - BEŞİKTAŞ'IN FARKI Süper Lig'de inanılmaz bir şampiyonluk yarışı yaşanıyor. Beşiktaş geçen haftayı 'bay' geçirirken, Galatasaray ve Trabzonspor zor şartlarda kazandı. Fenerbahçe'de işler iyi gitmiyor. Şampiyonluk yarışı daha yeni başlıyor ama en iyi futbol oynayan takımları sıralamaya kalkarsam Beşiktaş'ı birinci sıraya koyarım. Bu benim değil futbol kamuoyunun ortak düşüncesi... Beşiktaş için artık her [...]
BEŞİKTAŞ - Şubat 27, 2021 12:12 pm A A

SİNAN VARDAR – BEŞİKTAŞ’IN FARKI

Süper Lig’de inanılmaz bir şampiyonluk yarışı yaşanıyor. Beşiktaş geçen haftayı ‘bay’ geçirirken, Galatasaray ve Trabzonspor zor şartlarda kazandı. Fenerbahçe’de işler iyi gitmiyor.

Şampiyonluk yarışı daha yeni başlıyor ama en iyi futbol oynayan takımları sıralamaya kalkarsam Beşiktaş’ı birinci sıraya koyarım. Bu benim değil futbol kamuoyunun ortak düşüncesi…

Beşiktaş için artık her maç bir final… Teknik direktör Sergen Yalçın rakiplerine göre kadro genişliği şansına sahip olmamasına rağmen takımda tam bir kolej havası oluşturdu. Sergen hoca genç yaşında teknik direktörlük konusunda ustalığını konuşturuyor.

Takımda her futbolcu saha içinde terinin son damlasına kadar savaşıyor. Oyuncularına saha içinde özgürlük vermesiyle Ersin, Utku, Rıdvan gibi genç oyuncular pırıl pırıl parlıyor. Rakipler ara transferde şov yaparken Beşiktaş, Cenk Tosun transferiyle nokta atışı yaptı.


Görüyorum ki, bazı kesimler son iki haftadır Sergen Yalçın üzerinden polemik yaratmak istiyor. Beşiktaş camiasının bu oyuna düşmemesi gerekiyor.

Hep söylüyor, hep yazıyorum; Beşiktaş camiası kenetlenirse önünde kimse duramaz.

BEŞİKTAŞ - 12:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.