Son dakika: Galatasaray’a Nordin Amrabat transferinden 500 bin euro ödeme

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nden (CAS) Galatasaray’a müjdeli haber geldi. (CAS), Malaga’nın Nordin Amrabat transferindeki anlaşmanın … Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nden (CAS) Galatasaray'a müjdeli haber geldi. (CAS), Malaga'nın Nordin Amrabat transferindeki anlaşmanın tamamına uymadığı gerekçesiyle Galatasaray'a 500 bin euro ödemeleri yönünde karar verdiğini açıkladı.Konu ile ilgili açıklama yapan Malaga Başkanı Jose Maria Munoz, "48 saat önce Amrabat problemi nedeniyle 500 bin euro ödememiz gerektiği belirtildi. Malaga'nın Galatasaray ile bir maç yapması gerekiyordu [...]
FUTBOL - Şubat 26, 2021 6:36 pm A A

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nden (CAS) Galatasaray’a müjdeli haber geldi. (CAS), Malaga’nın Nordin Amrabat transferindeki anlaşmanın tamamına uymadığı gerekçesiyle Galatasaray’a 500 bin euro ödemeleri yönünde karar verdiğini açıkladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Malaga Başkanı Jose Maria Munoz, “48 saat önce Amrabat problemi nedeniyle 500 bin euro ödememiz gerektiği belirtildi. Malaga’nın Galatasaray ile bir maç yapması gerekiyordu ve bu maç yapılmamış. Yaklaşık 15 kere talep olmuş ancak gerçekleşmemiş.” dedi.

2012 yılında Kayserispor’dan Galatasaray’a 8.6 milyon euro karşılığında transfer olan Amrabat, beklentilerin uzağında kalmıştı. Galatasaray formasıyla 56 maçta 3 gol atan Amrabat, 2015 yılında Galatasaray’dan Malaga’ya ise 3.5 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olmuştu.

FUTBOL - 6:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.