Garry Rodrigues’ten flaş itiraf! “Fenerbahçe ile 1 yıl daha…”

Şu anda Al İttihad forması giyen Fenerbahçe ve Galatasaray’ın eski yıldızı Garry Rodrigues’ten flaş sözler… Yeşil Burun Adaları kökenli … Şu anda Al İttihad forması giyen Fenerbahçe ve Galatasaray'ın eski yıldızı Garry Rodrigues'ten flaş sözler... Yeşil Burun Adaları kökenli futbolcu, verdiği röportajda futbol kariyerinin başlangıcından ve sarı lacivertlilerden ayrılık sürecine dair konuştu. Rodrigues konuşmasında, "Futbola başlangıcım çok zordu. O kadar kısaydım ki, bazı insanlar 18 yaşında olmama rağmen bana 'cüce' dedi. Benim futbol oynamaya ve [...]
FENERBAHÇE - Şubat 26, 2021 8:48 am A A

Şu anda Al İttihad forması giyen Fenerbahçe ve Galatasaray’ın eski yıldızı Garry Rodrigues’ten flaş sözler… Yeşil Burun Adaları kökenli futbolcu, verdiği röportajda futbol kariyerinin başlangıcından ve sarı lacivertlilerden ayrılık sürecine dair konuştu.

Rodrigues konuşmasında, “Futbola başlangıcım çok zordu. O kadar kısaydım ki, bazı insanlar 18 yaşında olmama rağmen bana ‘cüce’ dedi. Benim futbol oynamaya ve antrenmanlara çıkmama uygun olmadığımı söylediler.” dedi.

HOLLANDA’YI TERK ETTİK
Bununla beraber Rodrigues, babasının Hollanda’dan ayrılarak kendisini Portekiz’e götürdüğünü ifade ederken, “Babam Hollanda’yı terk edip beni Portekiz’e götürmeye karar verdi ve oradaki bir kulüple anlaştım. Bu benim ilk profesyonel sözleşmemdi. Bir buçuk yıl orada oynadım ve tekrar Hollanda’ya döndüm.” sözlerine yer verdi.

“F.BAHÇE’DE KONTRATIM OLMASINA RAĞMEN AYRILDIM”
Rodrigues konuşmasının devamında Fenerbahçe’den ayrılığına ilişkin konuşurken, “Carelli beni takıma geri getirmek için her gün benimle iletişim kuruyordu. Cidde’deki varlığım için çok şükür. Cidde’yi çok seviyorum ve Al-İttihad taraftarlarının stadyumda olmamasından dolayı üzülüyorum. Bu sezon 2 kupa birden hedefliyoruz. Fenerbahçe’de 1 sezon kontratım olmasına rağmen Al İttihad’e gelmeyi tercih ettim.” ifadelerini kullandı.


FENERBAHÇE - 8:48 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.