Trabzonspor’da 80 test yapıldı

Bordo mavili kulüpte pandemi sürecinin başladığı mart ayından itibaren girilen test sayısı 80’e ulaştı. Kulüp yetkilileri oyuncuların bu süreçte … Bordo mavili kulüpte pandemi sürecinin başladığı mart ayından itibaren girilen test sayısı 80'e ulaştı. Kulüp yetkilileri oyuncuların bu süreçte çok fazla teste girmelerine rağmen işleyişi asla aksatmadıklarını olayın bir de maddi boyutunun olduğunu dile getirdiler. Maç öncesi yapılan testlerin kulübe maliyetinin 25 bin TL olduğu ve bu nedenle çok ciddi bir gider kalemi ile karşılaşıldığı [...]
TRABZONSPOR - Şubat 25, 2021 11:12 am A A

Bordo mavili kulüpte pandemi sürecinin başladığı mart ayından itibaren girilen test sayısı 80’e ulaştı. Kulüp yetkilileri oyuncuların bu süreçte çok fazla teste girmelerine rağmen işleyişi asla aksatmadıklarını olayın bir de maddi boyutunun olduğunu dile getirdiler. Maç öncesi yapılan testlerin kulübe maliyetinin 25 bin TL olduğu ve bu nedenle çok ciddi bir gider kalemi ile karşılaşıldığı da ifade edildi. Kulübün bugüne kadar testlere ödediği rakamın 1 milyon 500 bin TL’yi aştığı vurgulanıyor.

TEST SÜRELERİ UZATILDI

COVİD-19testi pozitifçıkan futbolcularlailgilidüzenleme yapıldı.Zamanıuzun tutmakisteyen ve netsonuç almayıamaçlayanbordo-mavililerdebu doğrultudaUğurcanve Baker,bugün testegirecek. Marlon,Hosseinive Erce iseyarın teste sokulacak.Sonuçlarnegatifolursa oyunculartakımadahil edilecek.

TRABZONSPOR - 11:12 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.